Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резултати и впечатления от изпита

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Отг: Резултати и впечатления от изпита

    Jorje, благодаря за пожеланията.Дано и ние се похвалим най-накрая.

    Comment


      #92
      Отг: Резултати и впечатления от изпита

      Deizy, абе я кажи на последния абзац от 3-тата част на ридинга (33 въпрос) кои хед написа вече започнах да се съмнявам във всичките си отговори.

      Comment


        #93
        Отг: Резултати и впечатления от изпита

        Подсети ме кой е въпросът?

        Comment


          #94
          Отг: Резултати и впечатления от изпита

          Ами от абзаците последния въпрос е, за Wright brothers.

          Аз си отговорих, трябва да е steering.
          За съжаление всичките ми опасения за сгрешени отговори се потвърдиха, покраи този гърми и друг, защото бях написал steering-a на друг абзац.
          В останалите ми отговори съм доста сигурен, дано там няма повече грешки...
          Last edited by tonny; 11-03-14, 08:55.

          Comment


            #95
            Отг: Резултати и впечатления от изпита

            Не се сещам точно, мисля че не беше отговора с велосипедите или нещо такова, а май писах В, но не съм сигурна май нещо от рода, че допринасят за развитието не летенето.

            Comment


              #96
              Отг: Резултати и впечатления от изпита

              Аз написах че са за future на не знам си какво, защото останалите ми бяха заети и вече бях в паника и не виждах друго, което да се доближава дори. Но снощи като прочетох какво са направили с това завиване се сетих, че имаше един отговор steering нещо си и се плеснах по челото че най-вероятно трябва да е този.

              Comment


                #97
                Отг: Резултати и впечатления от изпита

                Да прав си сега се сетих, намират начин да управляват летателния апарат, нещо от сорта, аз тези на бързо ги написах, накрая ми остана и време да проверявам и размених два отговора от частта с онази организация и вариантите да си закупите книги от нея, както и да е каквото сме написали, това е.

                Comment


                  #98
                  Отг: Резултати и впечатления от изпита

                  Книгите беше един от последните абзаци не помня кои точно, но там някъде беше.
                  Да де каквото такова, лошото е че като седя и ми изплуват грешките...

                  Comment


                    #99
                    Отг: Резултати и впечатления от изпита

                    Ехо какво става с резултатите, голяма мълчанка. Мен пак ме порязаха, но не там където очаквах...
                    Писане и говорене съответно 5 и 5,5. Това писане ми е голям проблем хем на него наблягах много, как да подобря резултата не знам вече. Мисля да се пробвам във В. Търново, който е в моето положение и има желание за там може да се съберем да отидем с една кола да не въртя сам до там.
                    Също така приемам всякакви съвети за писането и говоренето, че вече не знам какво да правя.

                    Comment


                      Отг: Резултати и впечатления от изпита

                      Тони, съжалявам за рузлтатите ти и аз нямам с какво да се похваля:L-5, R-6, W-5, S-6 чудо и приказ, особенно лисънинга, чак такъв резултат не очаквах, при мен най-големия проблем е правописа, но повече нямам намерение да се явявам, ще търсим за сега друг варинат, аз не съм основният апликант, трябваше ми резултата за да вземем 20 т. за моето образование, но не би.

                      Comment


                        Отг: Резултати и впечатления от изпита

                        Явно и ти имаш проблем с изразяването в писмена форма, а това слушане що така зле, не беше лош лисъна. Добре е че не си водещия, но аз съм и ще трябва да се явявам докато го взема, няма как...

                        Comment


                          Отг: Резултати и впечатления от изпита

                          Здравейте, и аз да се включа във темата. Мъжът ми и него го орязаха, не взе заветните 4х6 за съжаление. Решихме той повече да не се явява, че напълнихме хазната на Бритиш кансъл. Голяма мъка е този ИЕЛТС.

                          Comment


                            Отг: Резултати и впечатления от изпита

                            Anni, мъжът ти ако е леко прошарен, значи съм седял зад него (поздрави да му пратиш). Пред мен имаше един мъж, които каза, че е за АУ и каза че му е 3-о явяване. Е и на мен ми беше 3-то ама не се отказвам, що се отнася за хазната покраи този изпит съм пръснал над 2 бона вече(уроци, пътувания, хотели и т.н.). Навиваи го да ходим в търново или бургас. Аз така или иначе ще ходя с колата така, че транспорта не е проблем.

                            Comment


                              Отг: Резултати и впечатления от изпита

                              Ани, жалко за мъжът ти, какво стана с визите ви още ли чакате или има раздвижване?
                              Тони, да не беше лош лисънинга, но нещо не ми тръгна от началото и после, както казах вече има ли нещо с правопис, не ми е силна част, правя елемнтарни грешки понякога, като съм правила в къщи лисънинг, правя примерно 18-20 абсолютно верни отговора и поне още 6-10 с правописни грешки, да ама не ме топли щото те искат да са с правилен правопис.
                              Желая ви късмет на следващо явяване.

                              Comment


                                Отг: Резултати и впечатления от изпита

                                Пак ще го напиша. Знам, че всички много искате да стане веднага (като мен), но аз това веднага го чакам от 5 години. Мисля да се явя тази година за последно и ако не стане вече, да се огледам за Канада, много ми писна с този изпит. Та ...

                                Намерих ето този сайт http://www.engvid.com/ и се чуваствам длъжен да го споделя. След страшно дълго дънене на изпита се усетих, че проблема е в знанието на езика, не в познаването на формата на изпита. За всички като мен, започнете първо с научаването на езика, а след това научете и практикувайте формата на теста.

                                Ето къде можете да се поопражнявате в познанията си по езика
                                Learn English online - Free exercises and explanations, tests, vocabulary, teaching materials on English as a foreign language

                                https://elt.oup.com/student/headway/?cc=bg&selLanguage=bg

                                И от къде да вземете материали за упражнение за изпита
                                IELTS-blog has everything you need to prepare for IELTS exam by yourself: crucial advice for the IELTS test, strategies, tips and secrets + free IELTS practice




                                Preparation for IELTS - over 500 free practice questions for listening, reading, writing and speaking tests for academic and general training modules.


                                Welcome to the IELTS podcast. Learn how to pass the IELTS exam with free tutorials, expert advice, sample essays. Subscribe to our tutorials!


                                Пожелавам успех на всички и да се видим от другия край.
                                The depraved are devoted.

                                Comment

                                Working...
                                X