Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резултати и впечатления от изпита

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Отг: Резултати и впечатления от изпита

    На 38 и 39 със сигурност моите не са верни, защото като казаха остават 2мин. аз тях не бях намерил и в паниката ги намерих и написах наобратно обаче (размених им местата). Затова искам поне на другите 2-3 където имам съмнения да разбера, дали и тях не съм оцапал, защото картинката вече ще стане прекалено грозна.
    Моля, който е бил дори и да не е сигурен дали са верни да пише, подозирам че само тези въпросни отговори ще ми провалят целия изпит...
    Поздрави.

    Comment


      #77
      Отг: Резултати и впечатления от изпита

      Здравейте!
      Тони и аз бях на изпита във Варна, за ридинга не се сещам кой е 33 въпрос, ако го напишеш сигурно ще се сетя какво съм писала.За последните въпроси за устройството на хвърчилото поне два съм объркала, така че мога да ти кажа какво съм писала на два от отговорите се сещам, на частта на която се навива кордата (мисля беше 37)писах reel, после line, след това съм писала bridle, последното не го помня.Тук и при мен не се получиха много нещата, но след две седмици горе -долу ще разберем.
      Аз от лисънинга съм много разочарована, там не можах да чуя две от думите, пък и като цяло не ми хареса много.Ридинга ми хареса целия и там са ми надеждите, райтига също беше добре.За спикинга се представих по-добре от миналия път, но там пък е толкова субективно, че не ми се говори.
      Тони сподели при кого се падна на спикинга и какво ти е мнението?

      Comment


        #78
        Отг: Резултати и впечатления от изпита

        Аз много съм се омотал маи, на този reel написах control devices, на въжето wires... Значи доста грешки се очертават.
        Другия които ме вълнуваше беше маи 34 встщност и беше за китаиците като измислили хвърчилото трябваше да изберем един от 3 отговора. Аз избрах че са го направили от лесно намирани материали или нещо такова, защото не намерих доказателство за другите. На тая 3-а част маи се оцапах най-много дано другите са верни.
        Ами на другите смятам, че ще взема добри оценки, на говоренето бях в петък при една ниска лелка с очилца (то за мене повечето са ниски ), малко гълташе произношение и звуци ама да приемем, че е част от играта.

        Comment


          #79
          Отг: Резултати и впечатления от изпита

          Аз същото писах за материалите на хвърчилата, а относно моите последни отговори въобще не съм сигурна, само пиша какво съм отговорила, така че дано другите ни отговори са верни.
          За спикинга аз миналият път бях при тази която описваш аз и двете изпитващи видях, бях при другата.

          Comment


            #80
            Отг: Резултати и впечатления от изпита

            Твоите са доста по резонни от моите, аз просто се паникьосах като казаха остават 2мин. и буквално се оплетох. Еи това bridle търсех в текста ама не го намерих, както и е логично да е макара, а не устрвойство за контрол...
            Абе каквото такова, ако не в Бургас на 10 май.

            PS: Мда сега гледах устройството му, за мое съжаление отговорите са reel, lines, bridles и 4-я не го знам... Значи само от тука съм 4 назад.
            Last edited by tonny; 10-03-14, 11:31.

            Comment


              #81
              Отг: Резултати и впечатления от изпита

              Аз съжалявам за лисънинга, мисля че не ми се получи много добре, а при него най-лесно се изкарва висока оценка, на мен ми трябва 6,5 оверал.
              Тони на теб какви оценки са ти нужни?

              Comment


                #82
                Отг: Резултати и впечатления от изпита

                И на мен ми трябва 6,5, но на четене едва ли ще вържа и 6.
                Много съм разочарован от себе си, явно съм се увлякъл в предните въпроси и time management-a ми е отишъл на кино, защото последните 2-3мин. трябваше да направя тези 4 въпроса за устройството на хвърчилото.
                Ще чакам резултатите и ще записвам следващата дата за Бургас.

                Comment


                  #83
                  Отг: Резултати и впечатления от изпита

                  Deizy, на лисъна в кои въпроси се съмняваш?

                  Comment


                    #84
                    Отг: Резултати и впечатления от изпита

                    Още в началото на 3 или 4 въпрос какви певци им трябвали нещо смота диктора завършващо на men, писле не се сещам какви ги творих, но на първия въпрос от картата с улиците някой така се изкашля точно като обясняваха коя е първата улица, че аз после по подразбиране я написах.Честно казано, не помня много от това, кото писах. Накрая три- четири отговора ги написах ей-така да има нещо.Имаше едно lady fans там се зачудих има логика да е така и последният 40 въобще го пропуснах.

                    Comment


                      #85
                      Отг: Резултати и впечатления от изпита

                      Ами то това men и аз така го написах. Картата и аз го налучках мисля че сложих А, това lady fans не се сещам къде е било най-много да съм чул друго.
                      Аз на едни болести накрая не чух отговора и предния също ми е грешен сигурно, но тук трябват по-малко верни, и не се притеснявам толкова, колкото четенето.
                      Аз имам и още 2 грешки там на последния от първата част вместо two написах 2 и едно polish малко драсках там и не знам компютъра дали ше го приеме за верен отговор...

                      Comment


                        #86
                        Отг: Резултати и впечатления от изпита

                        Като каза за болестите се сетих писах sleeping sickness, важно е компютъра какво ще отчете и най-вече ме притесняват S и W там какво творчество падна, но пък темите бяха доста приятни.

                        Comment


                          #87
                          Отг: Резултати и впечатления от изпита

                          Ами каквото такова, аз вече започнах да се съмнявам във всичките модули.
                          Ще ни се изчака чакането сега 2 седмици.

                          Comment


                            #88
                            Отг: Резултати и впечатления от изпита

                            Здравейте,

                            Само от любопитство - какви бяха темите за писане?

                            Благодаря,
                            Jorje

                            Comment


                              #89
                              Отг: Резултати и впечатления от изпита

                              Ами не знам дали на всички са еднакви, моите бяха:
                              1
                              - писмо да благодаря за организирането на някакъв празник в университет
                              - да предложа ястие от нашата традиционна кухня
                              - да предложа някаква игра или нещо такова

                              2
                              Някои хора мислят че парите се използват за enjoy, други за future, дискутираите и даите мнение.

                              Нещо такова беше не мога да се сетя с точните думи.

                              Comment


                                #90
                                Отг: Резултати и впечатления от изпита

                                Благодаря.

                                Да, темите са еднакви за всички явяващи се на General и са други, за тези явяващи се на Academic.

                                Интересни теми - позволяват творчество.

                                Желая късмет на всички явили се в Събота. И да се похвалите с резултатите след по-малко от две седмици :-)

                                Поздрави,
                                Jorje

                                Comment

                                Working...
                                X