Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варненска кандидат-емигрантска среща

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Варненска кандидат-емигрантска среща

    И така - първата варненска кандидат-емигрантска среща е вече факт (с надежда някой ден да стане българска емигратска). Беше толкова приятно да се запознаем и да си побъбрим (Ина и Жеко са страхотни), че не усетихме как е минало времето. Надяваме се тези срещи да станат редовни . И - ако има желаещи за присъединяване - пишете, хора!

    #2
    Отг: Варненска кандидат-емигрантска среща

    Наистина преживяването беше колкото неочаквано, толкова и страхотно. Срещата се осъществи абсолютно спонтанно. Много сме щастливи, че срещнахме "себеподобни". Запознахме се с прекрасни, много мили и интелигентни хора, че (както казва sparky) не усетихме как се изтърколи времето, което прекарахме заедно в разговор по много близки и общи теми. Срещата ни зареди с много позитивизъм и вяра, и очакваме следващата с огромно нетърпение.

    Comment


      #3
      Отг: Варненска кандидат-емигрантска среща

      Дано не угасва мотивацията и надеждата. И аз след всяка среща в София (бил съм на няколко) се зареждах с много позитивна енергия и се радвам, че хора, с които се срещах вече заминаха: Стефан/Петя (Австралия), Веско В. (Австралия), Венци/Ели (тя още не е заминала - Австралия), Ицето (НЗ). Отделно кореспондирах с една Малина, която ми писа в началото на годината - дойде да учи тук докторантура в НЗ - вече се запознахме и на живо. Въобще би било чудесно да продължим традицията и да се виждаме от време на време като всички успеят да дойдат насам. Аз не съм планирал още, но си мисля с мой Иван да отскочим до Австралия да се видим пак с Петя/Стефан.

      Продължавайте да се срещате и пишете - много ме радва!

      Comment


        #4
        Отг: Варненска кандидат-емигрантска среща

        Много се радваме, че сте си прекарали весело и увлекателно. Живата среща и отзиви са важни и за нас да приемем нов член като "наш човек".

        Срещите дават голям заряд и се обменя много полезна информация. Убеден съм, че като се появят още мераклии ще има повече такива мероприятия и хората ще се дърпат един друг напред
        Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

        Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

        Comment


          #5
          Отг: Варненска кандидат-емигрантска среща

          Здравейте на всички във форума.

          Предвиждат ли се скоро и други такива срещи във Варна? Ще ми бъде интересно да се срещна със "сродни души" и да обменим информация.
          И аз съм се подкарал по пътя за Австралия - изпита ми IELTS е на 03.11, ще видим оттам нататък какво ще стане ...

          Comment


            #6
            Отг: Варненска кандидат-емигрантска среща

            Мисля, че не е лошо да се ориентираме за среща, още повече и Варненската група се увеличава. Какво ще кажете за другата седмица...48-а

            Comment


              #7
              Отг: Варненска кандидат-емигрантска среща

              Мисля, че идеята не е никак лоша (надявайки се всички да сме здрави, че напоследък...).

              А организацията?

              Comment


                #8
                Отг: Варненска кандидат-емигрантска среща

                A zdravi li ste.. ?!

                Comment


                  #9
                  Отг: Варненска кандидат-емигрантска среща

                  Бройте ме и мен, само кажете кога и къде.

                  EDIT: Тъй като гледам, май няма достатъчно интерес за среща.
                  Last edited by eNd3r; 28-11-12, 15:03.

                  Comment

                  Working...
                  X