Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново форумче

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Ново форумче

    Дойде време да ъпгрейднем. Че вече 8 години откак съществуваме не бяхме правили никаква поддръжка. Още много неща не работят както трябва, но можете да поствате.

    Ако сте нов потребител и четете това - трябва да настроим пощата, защото в момента не може да пращаме потвърдителни писма.

    Отделно трябва да се занимаем с брандинга, но ще вдигнем сайта постепенно. Мисля да се махнат и туитъри, фейсбуци, гугли и тям подобни. Да си остане чисто, без реклами и без шпионски софтуер.

    Поздрави,
    Ники
    Last edited by NikiG; 07-07-20, 12:46.

    #2
    Супер си е с ъпдейта. Благодаря Ники
    Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

    Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

    Comment


      #3
      Браво за труда!

      Comment


        #4
        Май успях да подкарам и пощата... Което значи, че регистрациите може пак да тръгнат. Изчистих спам потребителите. Вече сме налице.

        Comment


          #5
          Добавих нов модул в началната страница да показва последните мнения от последните 30 дена. Това включва всички мнения без значение дали сме ги прочели преди това или не. Идеята е, че бързо може да се прегледат последните мнения без да се пропуска тема.

          Също така, за да видим само непрочетени постове може да използваме "New Topics" горе в ляво, под "Forums" (още не съм намерил как да сложа само непрочетените на първа страница и ще разучавам).
          Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

          Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

          Comment

          Working...
          X