Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оценка на шансовете, всяко мнение е от значение

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Оценка на шансовете, всяко мнение е от значение

    Здравейте,

    Чета форума последните няколко дни, но не намерих подобна на моята ситуация. С приятелката ми се запознахме на круизен кораб, където аз работих а тя дойде на почивка. Корабът обикаля около Австралия и мястото където тя живее се оказа доста близо до нашето основно пристанище. Имахме възможност да се виждаме почти всяка седмица. След като договорът ми свърши аз се прибрах в България, а тя си е в Австралия. Тя е австралийка и сега обмисляме варианти как да отида при нея. С въпросните визи с точкова система нямам шанс да се класирам, затова търся други варианти. Като става въпрос за това да отида и остана там да работя/уча, не само да я посетя и да се прибера като турист.

    Който има идеи за това към каква виза мога да се насоча или е минал през същото, моля да сподели мнение

    --- Водещ кандидат
    1. 29 години
    2. образование/квалификация - магистър по икономика ИУ - Варна
    3. трудов стаж - 0 дни по специалността. 2 години в областта на ИТ и още поне 3 работа с клиенти в различни фирми.
    4. език - без покрито ниво за сертификат.
    5.

    --- същото за партньора
    1.
    2.
    3.

    #2
    Отг: Оценка на шансовете, всяко мнение е от значен

    студентска - бакалавър/магистър (но-добрата но скъпа опция), или курс (евтино и в общият случай безполезно)

    След няколко месеца ако нещата потръгнат може да се мисли за годеническа и подобните партньорски визи

    Comment


      #3
      Отг: Оценка на шансовете, всяко мнение е от значен

      Студентската виза е единствената ти опция. Ако ще записваш да учиш каквото и да е, по-добре да се ориентираш към практична професия (например дърводелец), която попада в long SOL листа.

      Comment

      Working...
      X