Съобщение

Collapse
No announcement yet.

189, 190 и 489 - питанки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Отг: Re: 189, 190 и 489 - питанки

    Написано от NikiG Виж мнението
    Интересно дали няма някоя специалност в СОЛ-а, в която да се напишеш като "обучител на нови кадри в Център за обслужване на клиенти" (хем образованието отговаря - някаква педагогика, хем да си признаеш без бой за кой си работила). Иначе попадаш в един от капаните за българи желаещи миграция (1. английски, и 2. учил нещо, но работил друго).
    Здрасти, Ники,

    Благодаря за идеята, но това, което правя като експерт на сегашната ми работа, се доближава по-скоро до юридически отговорности, отколкото до обучителни. Комуникирам/представям официалното становище на компанията в устна и/или писмена форма пред регулаторни органи и комисии във връзка с всякакви казуси, засягащи търговските практики на компанията, продуктите, услугите, рекламните кампании, продажбено и следпродажбено обслужване на клиентите и т.н.
    Проверявам една по една професиите в SOL и в щатските списъци, дано успея да натъкмя нещо.
    Бях се насочила към Customer Service Manager заради отдела, в който работя.

    Comment


      #17
      Re: 189, 190 и 489 - питанки

      Дани,
      Да приемем, че си бил отличник в университета. Напиши си препоръката така, че си бил под надзора на дипломирам експерт-счетоводител и си бил нает на работа, защото си се представил блестящо при кандидатстването за счетоводител и с лекота си решил задачките от теста за кандидати.
      Изпълнявал си длъжността счетоводител изцяло и на пълно работно време с минимален надзор и експерт-счетоводителят (от който ти идва препоръката) след толкова години ти има пълно доверие в точността/акуратността на работата ти.
      Мисля, че това ще свърши работа - само трябва добре да се изпипа Според мен могат да ти признаят и всичките години.
      Поздрави,
      Ники

      Comment


        #18
        Отг: 189, 190 и 489 - питанки

        Здравей, Ники!!!

        Благодаря много за отговора. Чак отличник в университета не съм, някъде "Добър" ми е успеха.

        Относно препоръка от ДЕС мога да получа, шефката на компанията, в която работя е ACCA Accredited, така че това изглежда като решен проблем

        Очевидно пепоръкта играе най-голяма роля при кандидатстването и признаването на евентуален стаж, да разбирам

        Още веднъж, благодаря за отговора!

        Поздрави,

        Comment


          #19
          Re: 189, 190 и 489 - питанки

          Препоръките, ако са добре написани и персонални и си личи, че е вложено усилие важат повече от каквото и да е. Ако шефката ти, която е ACCA accredited си сложи името и подписа под препоръката ти, мисля че няма да имаш проблеми със стажа.

          Comment

          Working...
          X