Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте и от нас

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Отг: Здравейте и от нас

    Написано от anita82 Виж мнението
    Обикновенна БГ поща, препоръчано излиза около 15лв и пристига за 10тина дни. ЕМС е 50тина лв. и пристига за 5-6 дни. И двете съм пробвала при различни случаи и нямаше проблеми.
    Да, и аз препоръчвам куриерската услуга на българска поща - EMS. Само гледай да не го пратиш до P.O.BOX, че ще береш ядове
    Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

    Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

    Comment


      #17
      Отг: Здравейте и от нас

      От днес ме мъчи един нов въпрос и реших да го задам към всички Вас минали успешно по този път. Карам в тази тема, че поне си върви хронологично

      Има ли смисъл да изпращам сертификати от всичките курсове на които съм ходил, ако не съм се явявал на изпит? Примерно карал съм курс за Project Management, но не съм ходил да се сертифицирам за PMP или разни мениджърски курсове на Franklin Covey, които нямат изпит но организацията е световно известна?

      И само последната ли диплома трябва да изпратя или и предишните има смисъл - примерно учил съм в УКТЦ-то, преди ТУ?

      Comment


        #18
        Отг: Здравейте и от нас

        За сертификатите, че си *посещавал* курс - няма да свършат работа, но пък нищо не пречи да ги пратиш (мое лично мнение). Ще има смисъл само ако са релевантни към професията, за която търсиш оценка и имаш някакъв трудо стаж (въпросните сертификати ще допринесат за убеждаването на оценяващия в твоята компетентност)

        За дипломите - обикновено се искат всички от средното (включително) до последното (включително). Особено ако е логическа последователност добре е да се включи. Прочети внимателно изискванията на оценяващата организация. Ако има нещо неясно пиши тук с линк да проверя и да ти кажа.

        Имам усещането, че всичко ти е наред и ще мине нормално, а това не мога да го кажа за всички, с които съм комуникирал. Усех!

        Comment

        Working...
        X