Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застраховка за виза 482

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Застраховка за виза 482

    Здравейте съфорумци! Моля за малко помощ,по-скоро препоръка за СЕМЕЙНА застраховка,която да е адекватна спрямо изискванията за виза 482.
    Бюджета е малък тъй като сме голямо 5 членно семейство, така че не бих искал да надхвърляме числото 200$ месечно,пък после ако не ни стига покритията ще търсим друг вариант.Тази ми трябва за сега,за да получим визите,тъй като сме на финалната права, а имиграционният агент,който работи за бъдещата фирма я иска.После на местна почва ще преценим дали и как да сменим застраховката с нещо по-добро. Благодаря ви предварително!

    #2
    Отг: Застраховка за виза 482

    Това което съм открил до момента вписващо се в бюджета,но ме притеснява дали ще я удобрят,тъй като до колкото се запознах повечето използват BUPA,а тази компания предполагам не е много известна.https://www.frankaustralia.com.au/He...alia.com.au%2F
    Едит:За справка най-евтината семейна застраховка от BUPA е 250$

    Comment


      #3
      Отг: Застраховка за виза 482

      Написано от belerefon Виж мнението
      Това което съм открил до момента вписващо се в бюджета,но ме притеснява дали ще я удобрят,тъй като до колкото се запознах повечето използват BUPA,а тази компания предполагам не е много известна.https://www.frankaustralia.com.au/He...alia.com.au%2F
      Едит:За справка най-евтината семейна застраховка от BUPA е 250$
      Пише че е виза compliant, значи става.
      Ние бяхме с Бупа.
      Имай предвид, че можеш да клеймнеш връщане на Медикеър левито което ще плащаш докато си на работната виза когато си правиш данъците. Това ще ти намали малко разноските, за съжаление в последствие, но все пак е нещо.

      Comment


        #4
        Отг: Застраховка за виза 482

        Благодаря ти за информацията! Не намерих по-евтина,така че май ще е тази.За 200$ има и на медибанк,но покритията са същите,като на компанията по-горе,така че май стигнах до решение на въпроса.Другото,което трябва да се направи според мен е да се сключи месечно с опция за ъндъртаймент тайм,така че да може да се прекрати по всяко време.

        Comment


          #5
          Отг: Застраховка за виза 482

          Мисля че всички са с такава опция. При нас просто трябваше да дам две седмици предизвестие че искам да я прекратим като станахме елиджъбъл за Медикеър. Нямаше проблеми и я спряха от деня в който се обадих защото реших да я обърна в такава с екстри - дентал, масаж и киропрактор. Още я имаме, плащат веднага като съм клеймвала. Но като цяло медицинските разноски не са скъпи тук (сравнявам със САЩ).

          Comment

          Working...
          X