Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откриване на сметка

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Отг: Откриване на сметка

    Привет,

    Апликейшъна онлайн или на хартия ще го подаваш, понеже тук видях следната информация:



    Отделно, аз така и не разбрах коя им е банката. Всъщност, разбрах я -Westpac bank.

    Можеш да им драснеш два реда на асестващата организация дали можеш да им платиш с кредитна карта. Току виж, вече приемат и се реши проблема.

    Jorje

    Comment


      #62
      Отг: Откриване на сметка

      Здравей, Jorje!
      Шок! В инструкциите към апликационната форма пише само hard copy и никакви electronic transfers. Също така не виждам на сайта опция за подаване онлайн. Май ще трябва да се свържа с тях и да питам, защото ако това е възможно, нещата стават много по-лесни.
      Много ти благодаря!!!

      Между другото TransferWise отговориха. Ето и отговора. Може да е полезен на някой.

      "It will be possible to do the transfer from
      Bulgaira to Australia.We will be sending the transfer out as electronic funds transfer from an Australian bank account.
      You can add your name and birth date as reference.

      Once the transfer has been completed we can provide the proof of payment.
      Proof of payment is not created automatically but you will need to ask for it separately. It will take a bit of time to get it but it is possible."
      Last edited by Tsvetina; 20-03-18, 23:50.

      Comment


        #63
        Отг: Откриване на сметка

        Написано от Tsvetina Виж мнението
        Здравей, Jorje!
        Шок! В инструкциите към апликационната форма пише само hard copy и никакви electronik transfers. Също така не виждам на сайта опция за подаване онлайн. Май ще трябва да се свържа с тях и да питам, защото ако това е възможно, нещата стават много по-лесни.
        Много ти благодаря!!!
        Определено им пиши един имейл и ги запитай дали имат онлайн опция и можеш ли да платиш с карта. Дори и да не го пише на сайта им/инструкциите, може и да имат подобен вариант (аз имах подобен опит в НЗ). Успех!

        Comment


          #64
          Отг: Откриване на сметка

          Открих сметка в NAB, два дни по-късно ми пратиха welcome писмо с детайли какво да нося - паспорт, виза, копие от имейла, нищо особено общо взето. Писах на личния ми служител който са идентифицирали в писмото да си направя апойнтмънт. Пратих пари току що - онлайн трансфер от американската ми сметка към новата австралийска с $35 такса без значение от сумата, което ме очуди. Австралийският долар доста е паднал, което е добре за нас вмомента при все че пращаме USD, но 5 хил. AUD които ми дадоха за рилокейшън до никъде няма да стигнат, при все че квотата ни е пак толкова, но в USD. Засега толкова от мен.

          Comment

          Working...
          X