Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оценка на шансовете на Стефан и Албена

Collapse
X

• Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

Отг: Оценка на шансовете на Стефан и Албена

Пратих ги на лични, за Австралия са ползвани и за асесмънт и за виза

Ама не очаквай някой да ги напише, ти си ги пишеш и гледаш да са в различен стил и формат и ги буташ за подпис Няма кой да се трогне да ги композира, че и с изисквания да се включва това и онова!

Comment

Анита, голяма си Започвам да пиша, че ме чакат 4

Comment

пратих ти и аз моите, но не са от твоята сфера.

При мен асесинг организацията ги искаха направо до тях по имейл да се пратят от работодателя, така че питай как е положението при теб.

Ти нямаш ли вече асесмънт направен? Или се бъркам...

И нали искаше надъхване за операция НЗ - невероятна природа е и много приятни хора. Вчера се върнахме от обиколката на 1/2 Норт айлънд и сме влюбени всички. Децата не искаха да се прибират, а мъжът ми го налегна нова вълна на депресия че го чака събърбън Мелбърн. Така че дерзай

Comment

мъжът ми го налегна нова вълна на депресия че го чака събърбън Мелбърн
          Даа и аз така - особено Уелингтън и Крайсчърч са много приятни и са добри места за ИТ, Окланд е мини Мелбърн та не виждам смисъл. Колкото пъти съм ходила на връщане съм готова да хвърлям всичко и да се местя. Да видим кога ще ми кипне достатъчно

Comment

Написано от sipirumi Виж мнението
            пратих ти и аз моите, но не са от твоята сфера.

При мен асесинг организацията ги искаха направо до тях по имейл да се пратят от работодателя, така че питай как е положението при теб.

Ти нямаш ли вече асесмънт направен? Или се бъркам...

И нали искаше надъхване за операция НЗ - невероятна природа е и много приятни хора. Вчера се върнахме от обиколката на 1/2 Норт айлънд и сме влюбени всички. Децата не искаха да се прибират, а мъжът ми го налегна нова вълна на депресия че го чака събърбън Мелбърн. Така че дерзай
            Безкрайно съм ти благодарен! Дестинацията е само една - Нова Зеландия, но и там искат такива писма. Имам IQA (асесмънт за квалификация), но асесмънта на трудовия стаж се прави направо при подаване на документи за резидънт.

Comment

Anita, да точно и ние това коментирахме за Оклънд като видяхме км-те трафик наредени по магистралата опитващи се да си отидат в къщи след работа.

Много ни хареса Тауранга и Нортленд района, предполагам че първата ще е по-лесна за работа защото все пак е град. Но Нортленд беше просто магически с много красива природа и супер чил бели и маори.

Стефан, ясно, при мен същата проф.организация оценяше и опита макар и да се ползваше за имиграцинни нужди.

А колкото до трансферирането на ПР виза от Австралия до НЗ, като кацнахме в Оклънд служителката ни каза Welcome home така че ми остава само да навия мъжа че ще оцелеем с по-малко пари хаха.

Хайде стига съм ти разводнявала темата - успех и да се нареди отведнъж всичко с документите.

Comment

Написано от sipirumi Виж мнението
                Anita, да точно и ние това коментирахме за Оклънд като видяхме км-те трафик наредени по магистралата опитващи се да си отидат в къщи след работа.

Много ни хареса Тауранга и Нортленд района, предполагам че първата ще е по-лесна за работа защото все пак е град. Но Нортленд беше просто магически с много красива природа и супер чил бели и маори.

Стефан, ясно, при мен същата проф.организация оценяше и опита макар и да се ползваше за имиграцинни нужди.

А колкото до трансферирането на ПР виза от Австралия до НЗ, като кацнахме в Оклънд служителката ни каза Welcome home така че ми остава само да навия мъжа че ще оцелеем с по-малко пари хаха.

Хайде стига съм ти разводнявала темата - успех и да се нареди отведнъж всичко с документите.
                Еййй завиждам ви неблагородно с тези австралийски визи

Пожелавам си някой ден да пием по нещо в НЗ.

Comment

Не е баш същото ама да кажа - подадох на 2 Дек за позиция в Крайсчърч. Днес (13ти) ми писаха за Скайп интервю в понеделник. Ще докладвам как се развиват нещата, спамя тази тема един вид за кураж че може да стане даже и да не си на място. Само дето при мен няма нужда от виза де...

Comment

Не губи надежда! Аз също успях да намеря работа от България,та дори в момента се опитваме с шефа там да намерим работа и за съпругата Направо не мога да повярвам,колко отзивчиви и добронамерени са тези хора спрямо мен и семейството ми.

Comment

Написано от belerefon Виж мнението
                      Не губи надежда! Аз също успях да намеря работа от България,та дори в момента се опитваме с шефа там да намерим работа и за съпругата Направо не мога да повярвам,колко отзивчиви и добронамерени са тези хора спрямо мен и семейството ми.
                      Благодаря ти за куража. Не съм се отчаял, дори ще имам интервю следващия понеделник. Надявам се 2020 да е успешна година за всички нас. Успех на теб и цялото ти семейство

Comment

Working...
                      X