Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно признаването на стаж?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Въпрос относно признаването на стаж?

    Здравейте и аз съм решил да кандидатствам за виза за Австралия,към момента се подготвям за IELTS изпита.Има доста неща които не са ми много ясни ,но това което искам да попитам е следното:
    Ще кандидатствам за виза 141111 cafe or restaurant manager ,имам 7 години като собственик на ресторант в Гърция(от 2002-2009 год.)През 2009 закрих фирмата и се прибрах в България.Та въпроса ми е ще ми се признае ли този период като стаж и какъв документ мога да приложа при условие ,че сам съм си бил работодател?

    #2
    Отг: Въпрос относно признаването на стаж?

    Как по-принцип би могъл да го докажеш?
    Имаш ли фирмената регистрация в Гърция с твоето име? Всякакви лицензи, които си плащал през годините - алкохолен и т.н. Всякакви застраховки, които си правил на заведението през годините. Въобще всякаква документация, която да докаже, че:
    1) заведение е имало
    2) регистрирано е 2002 г и ти си бил собственик
    3) документация, която да доказва, че е било работещо до 2009 г. - ако може да покажеш документ с еднакъв адрес на името на фирмата от 2002 г и от 2009 г, презумпцията е, че го е имало и между тях.
    4) Документ от закриването - примерно последна извадка от данъчното в Гърция, че не са останали непокрити задължения.

    Импровизирай - няма "точен" списък на документи. Но това, което съм написал по-горе, и което би могъл да представиш ще свърши чудесна работа.

    Comment

    Working...
    X