Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Следващите новаци

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Следващите новаци

    Привет на всички.

    Първо да благодаря на Ники за това, че ме насочи към bg2nz. Все още не съм прочел всичко, но и това ще стане.

    Кои сме ние - семейство от Бургас, които за наша радост днес получихме потвърждение, че имаме вече Визи за AU. Така,че сега остава да уточним последни детайли с работодателя и ... към Perth.

    Нашата ситуация е малко по-странна, защото получих покана от работодател в Perth за работа, който задвижи процедурата. В началото ни се струваше малко нереално ..., но сега всичко си е съвсем реално.

    И така. Поздрави на всички във форума и се надяваме да се видим с Вас на по-големия остров :-).

    И в заключение - вече си имаме и добра камера за снимки ... така,че след като пристигнем се надявам да можем да покажем на всички бъдещи кандидати красотите и това да ги стимулира още повече да преследват своите мечти.

    Разбира се - ще помагаме с каквото можем.

    Поздрави,
    Jorje

    #2
    Отг: Следващите новаци

    Добре ви дошли и много успехи нататък. Очевидно годината е успешна за миграция, защото напоследък има много новини дори от хора, за които нищо не знаем. Радвам се, че може да се съберем тук и да си помагаме с каквото можем. Относно пръскането на българи по света, доста интересна ми се стори следната художествена измислица:

    Във връзка с излизането на българския пазар на последната му книга „Пражкото гробище“, известният писател даде интервю за Дарик радио, в което между другото прави неприятни констатации относно родн…

    Comment


      #3
      Отг: Следващите новаци

      Здрасти Ники,

      тази статия я знам, и наистина ми се иска да е само художествена измислица. Но ето и още нещо - пак в същата насока:

      България „заслужи” поредния позорен приз - първо място в европейската класация на затъпяващите деца и младежи.


      “Българи или свободни?” – с тази статия гръцкият всекидневник “Симера” стартира дебата в гръцкото общество по повод евентуалното провеждане на референдум относно приемането на новия “спасителен пак…



      Поздрави,
      Jorje

      Comment


        #4
        Отг: Следващите новаци

        Ужасни са написаните неща. А защото са истина са направо ужасяващи. Но да, добре дошли във виртуалното семейство и наслука в една по-добра страна, с уреден живот, много възможности и доста по-различни хора.

        Comment


          #5
          Отг: Следващите новаци

          Jorje, Поздравления ! Много успехи за теб и семейството! Очакваме включвания с подробности и много снимки .
          Last edited by NeliKa; 23-02-12, 11:24.

          Comment


            #6
            Отг: Попътен вятър

            Jorje, Поздравления за успеха и от мен! Ти си един добър пример че няма невъзможни неща, щом си успял да получиш job offer чак от далечна Австралия!
            Много късмет и попътен вятър в новото начало на теб и твоето семейство!

            Ще чакаме обещаните снимки!

            Comment


              #7
              Отг: Следващите новаци

              Колко скромно се наричате новаци
              Много ме респектира с това, че са ти предложи работа от разстояние. Пожелавам ви бързо да влезете в един свят, където повишаването на квалификацията е стандарт, а професионалното израстване - неизбежно.
              Естествено ние най-много ще се вълнуваме от личния ви свят. С какво ще се сблъскате, кое ще ви направи впечатление и в кое истински ще се влюбите.
              На добър път!
              Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

              Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

              Comment

              Working...
              X