Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Емиграция в Австралия

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Емиграция в Австралия

    Здравеѝте,
    С жена ми искаме да живеем и работим в Австралия,но незнаем от кьде да започнем.С изпит ИЕЛТС,с подготвяне на някакви други документи относно работата,както и не ми е много ясно с асасмент,какво , що и как.Ако може каквато и да било информация да ми дадете.Благодаря предварително

    #2
    Отг: Емиграция в Австралия

    333411 - wall and floor tiler -- vsastnost tova mi e specialnostna,no nikade ne pishe kolko tochki mi nosi tq,kakto i za assessment dali i kade mi q priznavat,a i trqbva li da darja izpit ielts zadaljitelno , tai kato pro4etoh nqkade,4e ne za vsi4ki specialnosti trqnva da se darji Ielts

    Comment


      #3
      Отг: Емиграция в Австралия

      Здрасти Светльо,

      В момента на писане точковата система за Австралия изисква 65 т. за миграция

      За кое колко точки се дава е описано тук: http://www.immi.gov.au/skilled/gener...oints-test.pdf

      Специалността ти я има в списъка на търсените (това е чудесно). Остава да кажеш:
      1) на колко си години
      2) какво ти е нивото на владеене на английски
      3) колко години доказуем опит имаш по специалността

      4) като гледаш 1-3 и точковия калкулатор, колко точки мислиш, че ще изкараш

      Вече като имаме някаква представа, ще може да помогнем по-точно със съвет и още инфо.

      Успех!

      Comment


        #4
        Отг: Емиграция в Австралия

        Искам да попитам случвало ли се е да ти признаят уменията в Австралия,да изкараш успешно Иелтс,да бъдеш одобрен за спонсорство,да събереш необходимите точки и въпреки всичко да ти бъде отказана Виза за работа и според вас голям ли е % на тези случаи.Ники благодаря ти за съветите и сайтовете,доста ми помогна.

        Comment

        Working...
        X