Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новаци на хоризонта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Новаци на хоризонта

    Здравейте всички вие
    Пише ви семейство с дете на 4 години. Може би с това става ясно защо искаме да се присъединим към вас. Основното ни желание е да предложим на детето ни да живее в страна с правила, традиции и закони, които се спазват. Така възпитаваме нашата дъщеря и смятаме, че ще и е трудно с това възпитание да живее в България.
    Двамата с мъжа ми сме висшисти. Аз съм фармацевт, а мъжът ми е завършил психология. От това произхождат и другите причини да желаем да живеем и работим на другия край на света .
    Е толкова за нас . Смятам, че не сме по-различни от всички вас в желанията и мотивацията си, но сме на различни етапи от осъществяването на целите.

    По-здрави и успехи в начинанията на всички

    #2
    Re: Новаци на хоризонта

    Добре дошли. Напълно разбирам защо основната причина да се решите да живеете толкова далече от роднини и приятели и детето. Ние сме с две и вече сме убедени, че не могат да виреят в общество като нашето. Насреща сме за всякакви въпроси и мнения. Късмет.

    Comment


      #3
      Отг: Новаци на хоризонта

      Здравейте Ваня и Венци и добре дошли! Надяваме се да сме от полза да осъществите целите си - пишете докъде сте в процедурата и въобще каквито въпроси имате. Образованието е подходящо, мотивацията е силна, така че успехът е гарантиран! Последното естествено не е вярно, но може да му се помогне На добър час и очакваме повече включване от вас.

      Comment


        #4
        Отг: Новаци на хоризонта

        Добре дошли.
        Да разказвате още какво ви е впечатлило докато вървите към НЗ.
        Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

        Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

        Comment


          #5
          Отг: Новаци на хоризонта

          Здравейте и от нас Жеко и Ина.

          Успехи в начинанията и на вас.

          Comment

          Working...
          X