Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова линия Доха - Пърт

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Нова линия Доха - Пърт

    Привет на всички съфорумци и на тези, на които им предстои пътуване до Австралия. Катарци правят нова линия, която нашето семейство ще сефтоса
    Полетът може да се нарече почти директен, линията стартира на 03.07.2012. София, Букурещ (където не се слиза самолета, асе стои 55 минути вътре, за да се качат хора от Румъния). Пристигане в Доха към 23.00 местно време, следва само забележете, 2 часа и 15 минути престой и после директно за Пърт. Пристигане в Пърт 17:10. Общото време на полета е 19:40, което е най-краткото, което съм виждала засега, с най-малките престои. Браво на Катар еъруейс. Резервирахме си вече и билети и живот и здраве на 29.09.2012, ще бъдем малко по-надолу от България
    Дано информацията е полезна и за други насочили се към Пърт.
    Поздрави

    #2
    Отг: Нова линия Доха - Пърт

    Поздравления! Аз към Австралия също пътувах с катарците, а досега на по-добро обслужване и храна не съм попадал. Искам да пишете впечатления да видя дали някой ще е с подобни впечатления

    Comment


      #3
      Отг: Нова линия Доха - Пърт

      Привет frida,

      А защо Пърт? Чувал съм, че има и други Българи там, но какво му е по различното?

      Comment


        #4
        Re: Нова линия Доха - Пърт

        В техния конкретен случай не знам, но в момента Западна Австралия в момента е с най-бързо развитие заради добива на полезни изкопаеми (и съответно пазара им в Китай). Въпреки че работите са основно в мините, естествено че парите изкарани от миньори и поддържащ персонал стига и до другите отрасли.

        Comment


          #5
          Отг: Нова линия Доха - Пърт

          И аз се чудя защо точно Пърт. Може би заради географското му местоположение. По-близо е.
          Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

          Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

          Comment


            #6
            Отг: Нова линия Доха - Пърт

            Да отговоря, за да не се чудите.
            Пърт е градът на Инжинерите, не само минната индустрия е развита там, като цяло това е градът на инжинерите. Стандарта е висок, заплатите също. Климата е близък до средиземноморския, заради теченията от Индийския океан. Не на последно място, получихме спонсорство от Пърт, но пък ние и не сме искали да идем в точно определн град. Надявам се да сме направили правилния избор, още повече, че Венци вече си намери и работа от България, отива и започва директно, подписа всички документи преди седмица. И да в Пърт има доста Сърби и Македонци, но ние не отиваме там заради това.
            Поздрави

            Comment


              #7
              Отг: Нова линия Доха - Пърт

              Една позната от Melbourne ми каза, че там бил градът с най-добър климат. Така, че мисля, че сте щастливци при това, че имате работа която Ви кефи.

              Туй за Инжинерите ме кара да се замисля. Аз съм ИТ и съм се насочил към Мелбърн. Някак си ми "звучи" най-привлекателно, но ще разкзвате как е и в Пърт.

              Comment


                #8
                Отг: Нова линия Доха - Пърт

                Звучи интересно и обещаващо. Очакваме с нетърпение развитие по вашия случай
                Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

                Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

                Comment


                  #9
                  Отг: Нова линия Доха - Пърт

                  Понеже темата е за друго, ще взема възпитано да преместя написаното преди и за в бъдеще в раздела "Защо Австралия". Там ще пиша и за развитието

                  Comment

                  Working...
                  X