Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проверка

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Проверка

    Здравейте,радвам се че все още има хора като вас от форума,които се стараят да помагат.
    Казвам се Боян и работя като маркетинг - мениджър в голяма интернационална компания.Със семейството ми решихме да си опитаме късмета в Австралия.Въпросът който искам да задам е,проверяват ли се от асестващите организации и имиграционните власти,дипломите за висше образование в МОН или в съответния университет ?Имам диплома за бакалавър от Свищов от 1999 г.,но изобщо не е по специалността.Преди 10 години в сегашната ми фирма ме взеха и без да имам нужното образование и с годините го придобих.В момента мога(не питайте как) да променя някои специалности в дипломата си,за да имам подходящото образование за професията си.
    Не ме съдете за това,че съм готов на всичко за да успея,аз и семейството ми да заминем.
    Благодаря предварително на всеки,който има инфо и желае да ми отговори.
    Поздрави!

    Боби

    #2
    Отг: Проверка

    да, проверяват дипломите в университета, ако е издадена след 2008 има и регистър (МОН също имат регитри за дипломи след 2012 издадени - и за средно и за висше)... а по твоя казус - провери за RPL - това е признаване на опит без диплома общо казано, обикновено процедурата е малко по-трудна и бавна, но става
    ...допълвам се - освен всичко друо е и по-скъпо RPL-а, като след това плащаш отделно и за асес
    Last edited by benitabeni; 15-12-14, 11:54.

    Comment

    Working...
    X