Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оценка на шансовете - DADY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Оценка на шансовете - DADY

    Водещ кандидат - Драго
    1. 28 години
    2.Образование и квалификация
    Средно - хуманитарен профил, включващ и информационни технологии(имам диплома за следдипломна квалификация с хорариум над 550ч. по информационни технологии)не знам дали се брои,моля споделете дали ще ми влезе в употреба
    Бакалавар по икономика(математики,статистики,системи и анализи,бизнес английски и разбира се информатика) знам,че това е най-трудната част за признаване,но се надявам след като бакалавара ми е толкова всеобхватен да го приравнят към някой от техните си.
    Магистър по Бизнес Информатика (тук не е нужно да споменавам какво съм учил, а по-скоро, че съм преминал през това образование с дистанционна форма на обучение-3 семестъра) надявам се да ми спечели бонус точки
    3. трудов стаж
    3 години стаж като Програмист на Уеб Сайтове(front - end, SEO,Digital marketing & web design)Тук се надявам шефовете ми да направят едни хубави референции с описан стаж, колкото се може повече
    4. език
    Имам сертификат за Бизнес Английски - B2(наясно съм,че трябва да се държи IELTS и ще направя всичко възможно да го взема с overall 7 за да имам бонус точки за Австралия)

    5. друго
    Салса и треньор по спортни танци, с диплома от НСА. Лицензиран Zumba Fitness instructor с право за работа където и да е по света (това се е запечатало силно в съзнанието след като преминавах тренинга) Занимавам се с танци от както се помня.Според мен ще ми е от помощ където и да е особено в началото,докато намеря нещо по специалността си


    съпруга Алексаднра
    1. 29 години
    2. Образование
    Средно Математическа Гимназия
    Бакалавар Психология
    3.Трудов стаж
    3 години като Офис сътрудник
    4.език
    Сигурен съм,че ще изкара над 6.5 за IELTS

    Въпросите
    Как икономическият ми бакалавър да отговаря на техните Bachelor of Business (Accounting
    and Information and Technology) or (Business Information Systems) or (Information Systems and Technology)
    or (Management and Information Systems and Technology) (NZQF Level 7) и т.н ?
    Намерих това по въпроса http://en.wikipedia.org/wiki/Bachelor_of_Business ( Within Australia, Bachelor of Business degrees are as common as Bachelor of Commerce and Bachelor of Economics degrees.)
    Евентуалното признаване на магистратурата ще донесе ли бонус точки или си оставам само с Бакалавар (ако и него признаят разбира се).
    Следдипломната ми квалификация от Средното ще се признае ли?
    Имаме ли шансове за Австралия или по-скоро е реално да гледаме към Нова Зеландия? И двете държави ни харесват, но като че ли всички в семейството обичаме по-топлото време
    За сега не се сещам за други въпроси,ако изникне нещо ще питам
    Благодаря предварително на всички за помощта и най-вече на Ники и Христо,които са спретнали страхотен помощен форум! Браво момчета
    Last edited by dady; 11-07-14, 13:14.

    #2
    Re: Оценка на шансовете - DADY

    Нещата изглеждат забележително добре за НЗ, ако:
    1. изкарате и двамата с Александра 6.5 на ИЕЛТС
    2. на Александра да признаят бакалавър поне (за +20т за партньор)
    3. докараш опита до малко над 4г (за да не се заяждат)
    4. да ти признаят бакалавъра точно както си го написал в NZQA
      • +да ти признаят магистъра (за бонус точки)
      • +да им пратиш дипломата за средно - в таксата са включени до 5 оценки на 1 човек. Няма да ти донесе точки, НО поне ще им покаже, че наистина си се развивал в ИТ насока (с бизнес), а не само бизнес
      • +да им пратиш и резюме, за да видят какво си работил
      • +придружително писмо, в което да обясниш много точно как си се развивал и как искаш да те оценят


    За Австралия, не знам - Анита или някой друг вече в Австралия заминал по ИТ линия дали ще може да помогне?

    Comment

    Working...
    X