Съобщение

Collapse
No announcement yet.

отговор от асес организация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    отговор от асес организация

    Пускам нова тема, защото не намерих подходяща, където да питам... та, въпросът ми е - за колко време отговарят стандартно от асес. организации, но не за поддадени документи за асесмънт, а на въпрос зададен по мейл? (по-специално става дума за TRA - Trades Recognition Australia)... и да не отварям нова тема, към админите - защо не мога да пиша на нов ред (не става с Enter) през компютъра, през телефон нямам проблем?

    #2
    Отг: отговор от асес организация

    Здравей benitabeni,

    Предполагам,че всяка организация си има някакви срокове. Аз мога да кажа за ЕА ( Engineers Australia). Отговаряха ми в рамките на 1-3 работни дни. Доста бързо и акуратно. След като бях подал за асестване документите имах няколко питания и ми отговориха в рамките на деня ( разбирай аз пиша вечер - на сутринта към 10 часа нашо време имам отговор).

    Поздрави и успех.

    Jorje

    Comment


      #3
      Отг: отговор от асес организация

      Jorje благодаря... минаха 10 дни, ноу ансър...

      Comment


        #4
        Отг: отговор от асес организация

        Мисля, че разбрах къде е проблемът - писах през контактната форма на сайта първия път, сега директен мейл към дадения от тях и получих автоматичен отговор, където пише 10 работни дни ще имам отговор... така, че явно има някаква схема


        Така, имаме отговор (вчера следобед писахме, днес на обед отговор) - явно първото през контактната форма не е получено.
        Last edited by benitabeni; 07-05-14, 12:59.

        Comment

        Working...
        X