Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Туристическа виза

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Туристическа виза

    Здравейте, моето семейство решихме да одитем за два месеца във Аделаида със туристическа виза за да видим как е живота, да потренираме малко този език, че тук във БГ е доста трудно да го практикуваме - както се вика решихме да прежалим едни пари за самолетни билети. Но, след като сме им изпратили сумайти документи и до 9 коляно който е жив искат информация, на синът ми веднага му излезе визата, мен ме проучваха във офиса след една седмица от Белград, и вече 20 дена си чакаме за мъжът ми виза. Него дори не са го проучили. Писахме писмо, казаха да изчакаме. Срока за издаване на електронна виза е от 2 до 10 работни дни....колко да чакаме и аз не знам а искаме да заминем във края на март, времето си минава,търпението ни също. Някой сблъсквал ли се е със такъв проблем ако е издавал електронна виза?

    #2
    Отг: Туристическа виза

    Аз да си споделя какво става със на мъжът ми туристическата виза - още си чакаме вече мина месец. Писахме две писма до имиграционните - те казват че документите са изпратени до Белград. Писахме след това и във Белгард посолството - те от тяхна страна казаха, че такива документи не са пристигали. Много ми е интересно, къде ли са документите, явно си стоят във нечий компютър и някой не си е свършил работата. И много обичат да пишат като отговор, чакайте..и чакайте. То друго не ни остава.

    Comment

    Working...
    X