Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оценка на шансовете на Павлина и Христо

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Оценка на шансовете на Павлина и Христо

    Привет,

    Бих искала да се включа в темата с нашия случай. Аз ще бъда основен кандидат.
    Възраст 34г.
    Образование - имам бакалавърска степен по икономика на индустрията в УНСС
    Опит - от 8 години работя в банка - 2 години като служител Бек Офис Кредити и после като Мениджър Връзки с Малки Предприятия. За съжаление наименованието ''Мениджър'' е повече търговски трик, защото не ръководя персонал, а самo търся и управлявам клиентите си сама. От фирмата не ми дават референция, затова се налага да подготвям клетвена декларация.
    Език - бях на ИЕЛТС /на трите компонента имам 7.5, но на есетата 6.5 - 355 лева на вятъра/. Пак ще опитам.

    Съпруг - за съжаление не може да набере точки.

    Затруднението ми идва от това, че никъде не се търсят икономисти и не мога да се насоча към правилната номинация. Според критериите не съм Мениджър по австралиѝските стандарти. Въпросът ми е дали има и други, които са в сходно положение и към каква професия са се насочили?

    Има една професия - Customer Service Manager, която е само в Канбера и е limited. Имате ли впечатления за изискванията в столичната област и дали не е губене на време и средства да кандидатствам за limited occupation?

    Благодаря за отделеното време.

    Поздрави
    Павлина
    Last edited by NikiG; 07-02-14, 00:28.

    #2
    Re: Оценка на шансовете на Павлина и Христо

    Здрасти - не мисля, че могат да ти откажат служебна бележка, че работиш за банката в качеството си на Х и изпълняваш длъжности У от дата до дата. Дори и да не напишат повече. Друго - копие от трудовия договор нямаш ли да покажеш? Там като каква те водят?

    За икономисти - в момента навсякъде е трудно. Лично за Канбера имам много лоши впечатления. Аз кандидатствах 2010 за спонсорство за специалност, която беше "зелена". Ето копие на отказа...

    Click image for larger version

Name:	Refusal.jpg
Views:	1
Size:	59.2 Килобайти
ID:	8844

    Comment


      #3
      Отг: Оценка на шансовете на Павлина и Христо

      Благодаря за отговора,

      Действително имам бележка и договор, в който е записано, че съм мениджър връзки с малки фирми, но това с отказа на ''зелената'' професия е много обезкуражаващо. Някакъв съвет как по-правилно да се насоча?

      Поздрави,

      Comment

      Working...
      X