Съобщение

Collapse
No announcement yet.

оценка шансове димитър поля

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    оценка шансове димитър поля

    добър ден на всички
    от 6 месеца с жената сме с мисълта за траина емиграция в нова зеландия.Ровичкахме се натам насам разбрахме повечето от нещата как стават.
    Приятел ми каза за този форум та ето ни тук.Като специалисти ще ме информирате ли дали изобщо си заслужава да правя опит или само ще си похарча парите.
    така аз съм на 34 години завършил съм техникум по електроника специалност телекомуникации и съобщителна техника средно специално
    работя по специалноста си 13 години първо в пощите сега във виваком
    имам държан иелс резултата ми е 7.5 преди няколко години
    относно женичката
    32 годишна
    завършила счетоводство и контрол и 8 години стаж
    нее държала иелс но мисля че под 5.5 няма да падне
    та това сме ние средно статистически българи с една голяма мечта
    ако на някои му се занимава с нас ще бъда благодарен да ми каже дали да спрем да мечтаем

    #2
    Отг: оценка шансове димитър поля

    Намираш ли си специалността в LTSSL: http://www.immigration.govt.nz/NR/rd...bruary2013.pdf

    Comment


      #3
      Отг: оценка шансове димитър поля

      ехе този саит не го знаех да намирам я да ги захапвам освен.
      Във връзка с моята работа аз от доста години ежеседмично осъществявам контакт с колеги от долната земя да взема да ги попитам за работа дали им се намира нещо

      Comment


        #4
        Отг: оценка шансове димитър поля

        Здрасти Д Петров

        С тези резултати по английски, професии и стаж звучи като да имате абсолютно реални шансове. Струва си да прочетете повече за имиграционната точковата система на оценяване и да потърсите професиите си в списъка с търсени специалисти.

        Питай приятелите за работа - ако успееш да получиш оферта за работа сте 95% в играта!

        Успехи!
        Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

        Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

        Comment


          #5
          Отг: оценка шансове димитър поля

          благодаря за бързия отговор има ли някакво значение че маика ми е англичанка.
          и още нещо имам изскарани 2 години студентлък специалност телекомуникации но съм прекъснал
          относно стажа жената работи към загорка ще бъде ли по лесно

          Comment


            #6
            Re: оценка шансове димитър поля

            Няма значение. Дори британците минават през същата система.
            Както няма значение толкова къде си работил, стига да можеш да покажеш капацитет за успешна миграция и интеграция в Нова Зеландия.

            Comment

            Working...
            X