Съобщение

Collapse
No announcement yet.

виза 190

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    виза 190

    Здравейте,

    Взех да подготвям документите за оценка, но нещо съвсем се обърках. Искам да подам за виза 190, за да си спечеля допълнително 5 точки, ориентирала съм се за Аделаида, професията ми е има във Skilled Occupation List (SOL). . Като разглеждам тяхният сайт във техният списък от професията – моята специалност я няма. Как да го разбирам – мога ли да подам за Южна Австралия щом професията ми е има във Skilled Occupation List (SOL)? Или трябва да се ориентирам за виза 189?

    #2
    Отг: виза 190

    Различните щати спонсорират различни професии, затова или намери друг щат който да спонсорира твоята или се ориентирай към 189.

    Comment


      #3
      Отг: виза 190

      Мерси за отговора Permutation, явно ще е виза 189...

      Comment


        #4
        Отг: виза 190

        Anni,

        Виж колко точки ще събереш за 189. Там за IELTS 6.0 - не дават точки. До колкото съм разбрал - там колкото повече точки имаш толкова е по-голям шанса да те изтеглят по-бързо ( логично).

        Jorje

        Comment


          #5
          Отг: виза 190

          Jorje

          със 0 точки от ИЕЛТС - стават ми 55 точки, затова се гласях за виза 190, пък и държа на Аделаида. Но ще подадем и на мъжът ми документи за оценка, и от там се надявам да искарам 5 точки ...за да станат 60. Просто не ми се даваха допълнително пари за преводи и асесмант за половинката - но явно ще се наложи.

          При теб как вървят нещата, получи ли някакъв отговор от АЕ?

          Comment


            #6
            Отг: виза 190

            Anni,

            мнооооого е рано още за отговор от ЕА Най-рано го очаквам към края на Септември - началото на Октомври. Сега разглеждат подадените до 06.05.2013.

            Поздрави,
            Jorje

            Comment


              #7
              Отг: виза 190

              дано да получиш по скоро отговор...и да продължаваш напред, че времето върви. А аз сега се мъча със това резюме което се прилага към трите епизода...

              Comment

              Working...
              X