Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кандидатстване за Австралия след 01.07.2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Кандидатстване за Австралия след 01.07.2013

    Привет на всички.

    Тези дни ми се върти в главата следният въпрос - някой от пишещите тук във форума дали е подавал ЕoI за AU след 01.07.2013?

    Питам за да се oриентирам в това по какъв начин е направена сега системата и по-конкретно с Щатското спонсориране.

    През Октомври ( когато очаквам да ми излезе резултата от асестващата организация) ще подам и аз EoI и ми се иска да се подготвя малко преди това време за да няма нещо което да пропусна. И без това на ЕА им трябват 16 седмици за да ми направят оценката. Дано поне да си струва чакането.

    Поздрави,
    Jorje

    #2
    Отг: Кандидатстване за Австралия след 01.07.2013

    А всъщност какво се е променило? Имаш ли линк към новината за промените (освен промяната на таксите, разбира се)?

    Comment


      #3
      Отг: Кандидатстване за Австралия след 01.07.2013

      Ето тук има инфо за новите правила и EoI:

      Home Affairs brings together Australia's federal law enforcement, national and transport security, criminal justice, emergency management, multicultural affairs, settlement services and immigration and border-related functions, working together to keep Australia safe.


      Там е посочено, че вече спонсорските програми минават най-напред през EoI.

      Jorje

      Comment

      Working...
      X