Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подготовка за заминаване.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Подготовка за заминаване.

    Здравейте на всички, Дойде време и ние да се похвалим - имаме Грант считано от 15.7 със SS от SA, така че се готвим за Аделаида, като мислим за начлото на 2014 някъде да се местим Та, ако може да посъветвате какво да подготвим преди заминаването, какви са стъпките които би било добре да предприемем. 1. самолетен билет, цени, включен багаж и сървис евентуално ползване на някаква промоция, т.к. разполагаме с няколко месеца да закупим билети... 2. Документи които да подготвим за там... какво ще ни трябва още освен документите които имаме от кандидатстването... 3. банкова сметка в Оз и прехвърляне на средства от БГ ? банки кореспонденти, отваряне на сметка още от БГ и т.н. 4. подготовка за наемане на жилище, има ли нещо което може да се направи оттук, и искат ли някакви допълнителни документи наемодателите там ? референции и т.н. 5. подготовка за пазара на труда в Оз - какво да направим за да намерим по-лесно работа ? как най-добре да се подготвим за кандидатстване по оферти и т.н., всичко свързано с тази тема би било от помощ. 6. Други неща от подготвителен характер... 7. Относно покупка на автомобил в ОЗ, понеже съм заклет шофьор, си мисля дали е удачно като стигнем там да си потърсим някаква кола на старо... нещо скромно за 3-4 к примерно, все още доизбистрям тази си идея в главата, въпреки че жената не харесва идеята да купуваме кола преди да сме почнали някаква работа там, но .... като гледам цените на горивата там си мисля че няма да ни бърка в джоба много много, отностно данъци и граждански и застраховки нямам идея, а вие ? Ами това е което се сещам засега, всякакви съвети и предложения са добре дошли. Поздрави
    Know your body | know your mind | know your substance | know your source
Working...
X