Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Здравейте

    Здравейте, преди около седмица бях на семинар на една фирма http://www.studypro.com.au/ ,която помага при емиграция ,намиране на работа и квартира в Австралия.Малко скептично се настроих защото лектурите представиха нещата много розово.Така или иначе аз и семейството ми се интересуваме за емиграция дали имаме шанс и към коя фирма да се обърнем но стабилна все пак. Завършила съм висше образование -степен бакалавър - Стопанско управление и Мениджмънт на туризма.Владея 3 езика .ще се явявам на Toefl другият месец.Въпросът ми е някой ползвал ли е услугите на такива фирми,посредници и агенти кой са читави.Гореспоменатите ми казаха,че могат да ми помогнат в издаването на студентска виза с която заминава цялото семейство.Но фирмата е нова и все още заминали няма така ,че си е риск да им платя и да чакам да ми се обадят,затова моля някои да каже от личен опит.Благодаря

    #2
    Отг: Здравейте

    Не мога да помогна конкретно с въпроса ти, но едно нещо много ме озадачи - защо ще се явяваш на ТОЕФЛ? За миграция по южните ширини и Канада се иска ИЕЛТС.

    Comment


      #3
      Отг: Здравейте

      Еми незнаех ,че не приемат Тоефел ама вече го платих .Евентуално ако реша нещо може да искарам и Иелтс.

      Comment

      Working...
      X