Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Представяне:

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Представяне:

    Поздрав приятели, прдставям се накратко за сега.
    Димитър Димов, по настоящем в столицата на България, 38 години, семеен с две деца.
    Дърводелец, щастливо работещ хобито си/магазинер/
    Предполагам на всички е ясно защо се представям тук
    Бъдете здрави.

    #2
    Отг: Представяне:

    Ха добре дошъл Да не би да искаш да емигрираш в една от южните англоговорящи страни?? Започнал си да разучаваш нещата, защото си много близко до една граница от 40 навършени години, където се променят точките за кандидатстване (за НЗ със сигурност, за Австралия съм почти сигурен). Ще чакаме да напишеш повечко какви са ти намеренията!

    Comment


      #3
      Отг: Представяне:

      Поздрав, предполагам присъствянето ми/ни тук подсказва намеренията.
      Стартирахме подготовката на документи и езико знание, правим опити за точкуване.
      На 22.9 е изпита ни за английски, след което ще вземем последното решение. Има много голяма вероятност да се насочим към НЗ. За сега не сме подавали никакви официални намерения за НЗ, но следваме пътеката за трудови визи и евентуално емиграция. Специалностите ни са различни и "търсени", до колкото може да се съди за това от обяви, дистанционно разбира се.
      Няма с какво да се похвалим за момента, но обещавам да го направя веднага щом се появи.
      Успех

      п.п. Възрастта не е фактор в начинанието, по-скоро оправдание.
      Last edited by Димитър Димов; 08-08-12, 11:33. Причина: правопис

      Comment


        #4
        Отг: Представяне:

        Здравей и добре дошли. Ако бихте приели съвет - правете верни опити за точкуване. Мисля, че почти всички тук минахме по пътя на желани точки и реални точки. Трябва да стигнете до реалните, за да се изясни картинката. Успех от нас.

        Comment

        Working...
        X