Съобщение

Collapse
No announcement yet.

промяна такси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    промяна такси

    .
    .
    .
    Last edited by RosDi; 22-03-14, 05:12.

    #2
    Отг: промяна такси

    Е как не си сигурен Определено има промяна нагоре. Това е нормално - през година-две има промени. Последната май е била октомври 2010 (когато вдигат ДДСто). Защото аз платих 440 за ЕОИ. После някъде четох, че NZQA са вдигнали и така. НЗ е пословична в дигането на цени. Не знам само как статистиката ни отчита само 1% инфлация за годината, при условие че толкова неща поскъпнаха почти "автоматично" в началото на февруари.

    Comment


      #3
      Отг: промяна такси

      Моля да слагате линк от къде сте чели дадената новина. Благодаря.
      The depraved are devoted.

      Comment


        #4
        Отг: промяна такси

        Да, това са актуалните такси. Както се казва - честито на печелившите.
        Съгласен съм с рошавия, че е желателно да има препратка към първоизточника
        Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

        Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

        Comment


          #5
          Отг: промяна такси

          Ей тук найдох една новиничка за увеличението:

          Visit us to find out how to apply for a visa or NZeTA, employ migrant workers, and assist students and refugees.


          Има екселска табличка, в която си избираш офис (ако си в БГ, избираш Лондон) и валута (ако офисът е Лондон, то тогава GBP)

          И гледаш последната колонка - това са таксите за милите българи в британски лири, освен ако изрично не е упоменато, че са в новозеландски долари. Като цяло логиката е следната - плаща се във валутата на страната, където подаваш документите. За ЕОИ това е Нова Зеландия (защото подаваш онлайн), а за ИТА (Invitation to Apply) подаваш в Лондон.

          Comment

          Working...
          X